SİS PERDESİ DAĞILIRKEN
Ahmet Ender GÖKDEMİR  

Değerli Ülküdaşlarım,

15 Temmuz 2016 cuma saatinden sonra tezgaha konan 22,30da jet uçuşları, boğaz köprüsünün işgali ile yürürlüğe konulan darbe girişiminin arkasından kim görünüyor dersiniz? Kocaman kanlı suratı ile ''Kaaatil AMERİKA''

FETULLAH GÜLEN VE PARALEL YAPI İLK AĞIZDA AMERİKA'NIN ÇİRKİN YÜZÜNÜ PERDELEMEK İÇİN bir reklam filmi idi.

Beş yıl önce Ortadoğu Gazetesindeki sayfamda, Suriye ile ilişkilerin bozulmaya başladığı ilk anda da yazmıştım, konferanslarımda söylemiştim. ''Türkiye'nin güneyinden bir KÜRT(aslında Amerikan)Koridoru açılmak isteniyor.''KATİL AMERİKA KATİL '' diye haykırmıştım.

PKK'yı PYD 'yi kullanarak Türkiye’de, Türkiye'nin güneyinde istediği sonucu alamayan Amerika İŞİDİ devreye sokmuş kafaları karıştırmaya çalışmıştır. İŞİD'İN ve benzeri Terör Örgütlerinin de Amerikan Mamulü olduğunu yazıp çizmiştik. İŞİD 'ten de istediği sonucu elde edemeyince 15 Temmuz DARBESİNİ yürürlüğe soktu.

Amerika'nın maksadı Türk Ordusunu ve Türk Polis teşkilatını karşı karşıya getirip ''Bir İÇ Savaş''başlatmaktır'' Maalesef ordumuz ve polisimiz derin yaralar almıştır.

Halkımızın sağduyusu sayesinde inşallah bu badireyi de atlatacağız.

Bu noktada DEVLETİ İDARE EDEN CUMHURBAŞKANI VE HÜKÜMETİMİZ çok dikkatli olmak mecburiyetindedir.

Öncelikle son bir kaç yıldır PKK'ya nefes aldırmayan ''KAHRAMAN MEHMETÇİK'' imajının İŞİD ’çiler tarafından zedelenmesinin önüne geçilmelidir. Daha üç-dört gün önce PKK ile çatışmalarda şehit olan Mehmetçik için hep birlikte ''Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez'' diye seslendiğimiz unutulmamalıdır. Polis de bizim evladımızdır. Birinin bile burnunun kanamasına yüreğimiz dayanmaz.

SİVİL HALKIN SİLAHLANDIRILMASINDAN BAHSEDİLİYORKİ BU SÖZÜN ORTAYA DÜŞMESİ BİLE ÇOK TEHLİKELİDİR. İŞTE O ZAMAN DURUM VAHİM ÖTESİNE GİDER. UYARMADI DEMEYİNİZ. ALLAH MUHAFAZA BİR KAÇ GÜNDÜR YAŞANANLAR ARASINDA 31 mart vakasını çağrıştıran PİS GÖRÜNTÜLER MEDYADA ÇOKÇA YER ALMAYA BAŞLADIKİ BU CİNAYETLER VE KATLİAMLAR MAZUR GÖRÜLEMEZ GÖSTERİLEMEZ. YANGINA SU SERPİLİR BENZİNLE GİDİLMEZ.

ŞİMDİLİK PARELEL YAPI İLE HER TARAFTA ÖZELLİKLE DE ÜNİVERSİTELERDE MÜCADELE EDİLMELİ AMA PARALELCİLERE SELAM VERENLER DE PARALELCİ SANILMAMALIDIR. İŞLER SÜKUNET VE SUHULETLE HALLEDİLMELİDİR.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Köşe Yazarları


ERMENİ SOSLU SEVR YEMEĞİ
Pazartesi, 03 Mayıs 2021
...

An itibariyle ziyaretci sayısı:

90 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi